İlahi

Samsung Galaxy M11 Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Güncelleme işleminden önce cihazdan kısaca bahsedicek olursak sonsuz U ekran teknolojisi ile hazırlanmış olan Samsung Galaxy M11, 6.4 inç genişliğindeki ekranı ile keyifli bir telefon kullanımı sağlıyor. PLS ekran teknolojisi ile geliştirilmiş olan ekranı, 720 x 1560 piksel çözünürlüğe sahip HD görüntü kalitesi sergiliyor.

Multi Touch özelliğine sahip kapasitif ekranı, kolay ve pratik bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. İnce çerçeve tasarımı ile hazırlanmış olan ürün, %81.32 ekran gövde oranıyla da dikkat çekiyor. Oyun oynarken rahatlık sağlayan geniş ekranı, film ve dizi izlerken de tüm ayrıntılara dikkat edebilmenize izin veriyor.

Samsung Galaxy M11

Çizilmelere karşı dirençli cam olarak hazırlanmış olan ön panelini plastik ve güçlü malzemeden imâl edilmiş gövde destekliyor. Yan tarafında yer alan güç ve ses kontrol tuşları, telefona karizmatik ve etkili bir görünüm kazandırıyor. Mor, siyah ve turkuaz renk seçenekleri ile sunulan ürün, her zevke hitap ediyor.

Kavisli olarak tasarlanmış olan gövdesi, tek elle kullanıma uygun bir seçenek oluşturuyor. Telefonun arka panelinde, üçlü kamera detayları ve parmak izi okuyucusu yer alıyor. Ürünün görüntüsüne estetik bir dokunuş yapan arka paneli, ışığı kıran yapısı sayesinde estetik ve şık bir telefon görünümünü mümkün kılıyor.

Samsung Galaxy M11

Samsung Galaxy M11 yazılımını kolayca güncelleyebilirsiniz. Android işletim sisteminin en son sürümünü indirin ve yükleyin.

Yazılım güncellemesi yavaşlama sorunlarını çözebilir ve yeni özellikler yükleyebilirsiniz.

Sizlere Samsung Galaxy M11 yazılımını güncellemek için izlenecek yolları bir bir aktarıyoruz.

Cep telefonunuzu güncellemeden önce tüm Android Verilerini yedekleyin.

Güncellemeden önce, telefonunuzun pili% 50’nin üzerinde olmalı ve etkin bir internet bağlantısına sahip olmalıdır.

Samsung Galaxy M11

Ayarlar Üzerinden Yazılım Güncelleme

Samsung Galaxy M11 telefon yazılımınızı güncellemek için en iyi yöntem otomatik güncellemedir. Mobil yazılımınızı güncelledikten sonra cihazınız hızlanabilir ve yeni özellikler alabilirsiniz.

Bu yöntemle güncelleme yapmak için cep telefonunuzun etkin bir İnternet bağlantısı olması gerekir.

Samsung Galaxy M11 yazılımını güncellemek için aşağıdaki adımları izleyin:

  • İlk olarak, Samsung cep telefonunuzdaki Ayarlar uygulamasını açın.
  • Ardından, Yazılım Güncellemesini bul seçeneğini seçin
  • Şimdi, varsa, en son yazılım sürümünü görebilirsiniz.
  • Ardından, indirme düğmesine dokunun.
  • Yazılımın inmesini bekleyin.
  • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Kabul Et ve Yükle’yi tıklayın.
  • “Yükseltmeleri yüklemek için telefonunuzu yeniden başlatmanız gerekir. Devam etmek istiyor musun”? seçeniğnde tamam seçeneğini seçin.
  • Telefonunuz yeniden başlatılacak ve yeni yazılımı yükleyecektir.

Yazılım güncelleme yöntemi, telefonunuzdaki hiçbir veriyi (fotoğraflar, uygulamalar ve kişiler gibi) silmez. Ancak her ihtimale karşı veri kaybını önlemek için telefon verilerinizi yedeklemelisiniz. Yazılım güncelleme işlemimiz tamamlanmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu