Deprecated: ltrim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/u723919480/domains/ilahisozleridinle.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/classes/redirect/redirect-util.php on line 114

Deprecated: Return type of WPSEO_Redirect::offsetExists($offset) should either be compatible with ArrayAccess::offsetExists(mixed $offset): bool, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/u723919480/domains/ilahisozleridinle.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/classes/redirect/redirect.php on line 122

Deprecated: Return type of WPSEO_Redirect::offsetGet($offset) should either be compatible with ArrayAccess::offsetGet(mixed $offset): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/u723919480/domains/ilahisozleridinle.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/classes/redirect/redirect.php on line 135

Deprecated: Return type of WPSEO_Redirect::offsetSet($offset, $value) should either be compatible with ArrayAccess::offsetSet(mixed $offset, mixed $value): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/u723919480/domains/ilahisozleridinle.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/classes/redirect/redirect.php on line 160

Deprecated: Return type of WPSEO_Redirect::offsetUnset($offset) should either be compatible with ArrayAccess::offsetUnset(mixed $offset): void, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/u723919480/domains/ilahisozleridinle.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo-premium/classes/redirect/redirect.php on line 182
POCO X3 NFC Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır? - İlahisozleridinle.Com
İlahi

POCO X3 NFC Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır?

POCO X3 NFC Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır? Güncellerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Çok sık karşılaşılan hatalar ve çözümleri bu yazımızda.

Cihazın yazılım güncellemesine başlamadan önce kısaca cihazdan bahsetmek istiyoruz. POCO X3 NFC telefonda size takip ettiğiniz içeriğin dünyasında hissettiren büyüleyici ses efektleri bulunuyor. Video izlerken, müzik dinlerken ve oyun oynarken stüdyo kalitesinde hoparlörün tadını çıkarabilirsiniz. Cihazın her iki ucundan gelen yüksek kaliteli ses, üst düzey çevre sesi deneyimi yaratıyor.

Telefonda yer alan güçlü kamera fonksiyonu sahip olduğu yapay zekâya sahip. Hem arka hem de ön kamera ile oldukça havalı fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Üstün kamera özellikleri Video Pro moduyla sadece telefonunuzu kullanarak kendi eserlerinizi yaratmanıza yardımcı oluyor.

POCO X3 NFC Yazılım Güncellemesi

Telefonda yer alan odaklama yardımcısı ve pürüzsüz video yakınlaştırma özelliklerinin yanı sıra pozlama doğrulama işleviyle yapabileceklerinizin sınırını sadece hayalleriniz belirliyor. Yaratıcılık ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere birlikte çalışan dörtlü kamera kurulumuna sahip olan modelin lensleri, profesyonel kalitede fotoğraf ve video çekmenize olanak sağlıyor. Telefonda ana kamera olarak kullanılan Sony IMX682, 64 MP çözünürlüğe sahip. Cihazla çekilen fotoğraf %99 oranda kırpıldığında bile hala net ve ayrıntılı sonuçlar veriyor. Ana kameraya eşlik eden kameralardan biri 13 MP çözünürlüğündeki lensiyle 119° ultra geniş açılı manzaranın tamamını yakalıyor.

POCO X3 NFC Yazılım Güncellemesi

Telefonda yer alan 2 MP çözünürlükteki ultra yakın odaklı makro lens ve yine 2 MP çözünürlükteki derinlik kamerası doğal ve net kenar işleme imkânı sunuyor. POCO X3 NFC, 20 MP çözünürlükteki özçekim kamerasıyla çektiğiniz fotoğraflar en doğal hâlinizi en iyi şekilde yansıtıyor. Kalabalık bir cadde ya da partide çekeceğiniz özçekim fotoğrafları POCO X3 NFC ile çok daha net ve doğal bir görüntüye sahip oluyor.

Cep telefonunuzu güncellemeden önce tüm Android Verilerini yedekleyin.

Güncellemeden önce, telefonunuzun pili% 50’nin üzerinde olmalı ve etkin bir internet bağlantısına sahip olmalıdır.

POCO X3 NFC Yazılım Güncellemesi

Ayarlar Üzerinden Yazılım Güncelleme

POCO X3 NFC telefon yazılımınızı güncellemek için en iyi yöntem otomatik güncellemedir. Mobil yazılımınızı güncelledikten sonra cihazınız hızlanabilir ve yeni özellikler alabilirsiniz.

Bu yöntemle güncelleme yapmak için cep telefonunuzun etkin bir İnternet bağlantısı olması gerekir.

POCO X3 NFC yazılımını güncellemek için aşağıdaki adımları izleyin:

  • İlk olarak, POCO X3 NFC cep telefonunuzdaki Ayarlar uygulamasını açın.
  • Ardından, Yazılım Güncellemesini bul seçeneğini seçin
  • Şimdi, varsa, en son yazılım sürümünü görebilirsiniz.
  • Ardından, indirme düğmesine dokunun.
  • Yazılımın inmesini bekleyin.
  • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Kabul Et ve Yükle’yi tıklayın.
  • “Yükseltmeleri yüklemek için telefonunuzu yeniden başlatmanız gerekir. Devam etmek istiyor musun”? seçeneğinden tamam seçeneğini seçin.
  • Telefonunuz yeniden başlatılacak ve yeni yazılımı yükleyecektir.

Yazılım güncelleme yöntemi, telefonunuzdaki hiçbir veriyi (fotoğraflar, uygulamalar ve kişiler gibi) silmez. Ancak her ihtimale karşı veri kaybını önlemek için telefon verilerinizi yedeklemelisiniz. Yazılım güncelleme işlemimiz tamamlanmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu