Abdulkerim Tiryaki

Gidiyorum Buralardan

Gidiyorum Buralardan

 

Gidiyorum buralardan bir yol çizdim hayalimde gözlerden uzak yapayalnız bir diyarda çaresizlik ve gözyaşlarım arkamda sızlayan yüreğim yanı başımda gidiyorum buralardan.
İçimde garip bir hüzünle sensizliğin verdiği bir acıyla hayalimde beklediğim mutlulukla yaşlı gözlerim buruk kalbimle gidiyorum buralardan.
Yağmur bulutu gibi kararsa da içim güneş doğarken dinse de acım aldığım her nefeste düğümlense de yüreğim seni unutmamak için gidiyorum buralardan.
Hayallerime güneş doğmasın diye karanlıklar beni bırakmasın diye sensizliğin verdiği ızdırap bitmesin diye bütün umutlarım ölsün diye olmayacak ümitler solsun diye isyanlarım son bulsun diye gidiyorum buralardan.
Aldığım her nefeste verdiğim her nefeste düğümlense de yüreğim seni unutmamak için seni unutmamak için gidiyorum buralardan..
İçimde garip bir hüzünle sensizliğin verdiği bir acıyla hayalimde beklediğim mutlulukla yaşlı gözlerim yaralı kalbim buruk yüreğimle gidiyorum buralardan.
Çaresizlik umutsuzluk ve gözyaşlarım arkamda sızlayan yüreğimse yanıbaşımda gidiyorum buralardan.
Sensizliğin verdiği ızdırap bitmesin diye bütün umutlarım ölsün diye olmayacak ümitler solsun diye isyanlarım son bulsun diye gidiyorum buralardan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu